Wypełnij formularz
i uzyskaj pomoc prawną

Szybciej. Taniej. Skuteczniej.


Najlepsi eksperci na rynku rozwiążą

Twoje problemy prawne.


Nawet do -50% taniej.

Rozwiń

Dlaczego porady prawne online na solidnyprawnik.com?

Taniej

Praca u nas w większości odbywa się zdalnie, na każdym kroku eliminujemy niepotrzebne koszty. Nie mamy biur, wypasionych sal konferencyjnych, nie pijemy hektolitrów kawy na koszt pracodawcy. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci pomoc prawną znacznie taniej, nawet do -50% taniej niż w tradycyjnych kancelariach

Szybciej

Ciągle udoskonalamy proces obsługi klienta. Wiele czynności obsługi prawnej odbywa się automatycznie i online. Nasi prawnicy prowadzili setki podobnych do Twojej spraw. Dlatego możemy Ci zaoferować szybszą i wygodniejszą obsługę prawną.

Bez wychodzenia z domu

Nasi prawnicy pracują online i przez telefon. Żeby otrzymać poradę prawną na najwyższym poziomie nie musisz nawet wychodzić z domu albo z biura.

Gwarancja satysfakcji

Twoje sprawy prowadzić będą wyselekcjonowani prawnicy, dobrani do specyfiki Twojej sprawy. Dzięki temu masz gwarancję najlepszej możliwej obsługi prawnej. U nas nie ma miejsce na kompromisy w zakresie jakości świadczonych usług.

Jak to działa?

boks 1

Wypełnij formularz

 

Opisz swoją sprawę, załącz dokumenty, które wymagają analizy i podaj dane kontaktowe. W ciągu kilku godzin dostaniesz wycenę. Z naszych usług możesz korzystać anonimowo. Rozwiązujemy problem prawna z każdej dziedziny prawa, szybciej, taniej i skuteczniej niż tradycyjne kancelarie.

boks 2

Zaakceptuj wycenę


Wycenę dostaniesz mailem wraz z linkiem do płatności. Opłać sprawę i wskaż preferowany termin kontaktu. Twoją sprawą zajmować się będzie prawnik wyspecjalizowany w danej kategorii spraw. Jeśli będą dodatkowe pytania skontaktuje się z Tobą i dopyta o szczegóły.

boks 3

Uzyskaj opinię prawną


Opinię prawną otrzymasz w ustalonym z prawnikiem terminie. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania w ramach tej sprawy – nie ma problemu – odpowiemy na nie bez dodatkowych opłat.