Porada prawna przez telefon!
Najskuteczniejsi eksperci z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce pomogą Ci rozwiązać Twój problem!
Promocja! Teraz 30 minutowa konsultacja prawna wraz z analizą przesłanych dokumentów tylko 299 zł.
Tanio. Skutecznie. Bez wychodzenia z domu.

Dlaczego porady prawne przez telefon?

Tanio

Jesteśmy serwisem internetowym, nie mamy biur, wypasionych sal konferencyjnych, nie pijemy hektolitrów kawy na koszt pracodawcy. Praca u nas w większości odbywa się zdalnie, na każdym kroku eliminujemy niepotrzebne koszty. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci pomoc prawną znacznie taniej.

Szybko

Ciągle udoskonalamy proces obsługi klienta. Wiele czynności obsługi prawnej odbywa się automatycznie i online. Dlatego możemy Ci zaoferować szybszą i wygodniejszą obsługę prawną.

Bez wychodzenia z domu

Nasi prawnicy pracują online i przez telefon. Żeby otrzymać poradę prawną na najwyższym poziomie nie musisz nawet wychodzić z domu.

Gwarancja satysfakcji

Obsługiwać Cię będę najskuteczniejsi prawnicy dobrani do specyfiku Twojej sprawy. U nas nie ma miejsce na kompromisy w zakresie jakości oferowanych usług.

Jak to działa?

Boks 1

Opisz swój problem prawny i wskaż preferowany termin kontaktu.

Boks 2

Specjalista w danej dziedzinie prawa przeanalizuje Twój problem i  udzieli Ci konsultacji telefonicznej we wskazanym przez Ciebie terminie. Konsultacja trwa 30 minut i kosztuje 99 zł.

Boks 3

Jeśli poczujesz taką potrzebę zadaj dodatkowe pytania związane z swoją sprawą. W przypadku, gdy potrzebne będą dalsze konsultacje, przygotowanie pisma lub reprezentowanie Cię w sądzie przygotujemy dla Ciebie ofertę na preferencyjnych warunkach .

Zdaniem naszych klientów

Alicja, Warszawa

Zdarza mi się korzystać z platformy solidnyprawnik.com, zarówno jeśli chodzi o sprawy prywatne, jak i biznesowe. Obsługa prawna jest zawsze na najwyższym poziomie. Natychmiastowa pomoc, gwarantowana przez wykwalifikowanych ekspertów bez wychodzenia z domu!

Piotr, Modlin

Jestem zadowolony z porad prawnych online oferowanych przez serwis solidnyprawnik.com. Mam wrażenie, że są znaczeni tańsi niż typowa kancelaria prawna.

Małgosia, Warszawa

Tym co mi się podoba w serwisie solidnyprawnik.com jest to, że współpraca z nimi jest wyjątkowo wygodna. Aby uzyskać pilną pomoc prawną nie muszę nawet wychodzić z biura. Współpraca przebiega zawsze bardzo sprawnie. Polecam.

1 2 3