Zdobądź nowych klientów!
Zaprezentuj się w największym polskim portalu dla prawników i osób poszukujących pomocy prawnej
Zadbaj o swoją widoczność w internecie i wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania w google
Zatroszcz się o swój wizerunek w Internecie
40 000 osób co miesiąc odwiedza serwis solidnyprawnik.com. 50% z nich szuka pilnej porady prawnej. Pozwól im się znaleźć i zdobądź nowych klientów.
Formularz rejestracyjny

Zaprezentuj się w największym portalu dla prawników
i osób poszukujących pomocy prawnej

Zadbaj o swój wizerunek

Zadbaj o swój wizerunek

Stwórz swój profesjonalny profil - załącz zdjęcie oraz dokładnie wypełnij wszystkie pola dostępne w formularzu. Szczególnie skup się na swoich mocnych stronach oraz obszarach specjalizacji. 
Pamiętaj - atrakcyjny profil prawnika znacznie zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania
z Twoich usług!!

Pozwól znaleźć się w internecie

Pozwól znaleźć się w internecie

Prawnicy i kancelarie, które dokładnie wypełnią swój profil będą wyżej pozycjonowane w wyszukiwarce w serwisie solidnyprawnik.com oraz w google.

Pamiętaj lepsze pozycjonowanie to więcej odwiedzin Twojego profilu. Więcej odwiedzin profilu to więcej Klientów!

Odpowiadaj na komentarze

Odpowiadaj na komentarze

Rejestrując się zyskujesz możliwość odpowiedzi na pojawiające się komentarze na swój temat. Nie przegap tej szansy i aktywnie kształtuj swój wizerunek. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nieprawdziwe informacje na Twój temat, daj nam znać, natychmiast je usuniemy.

Wykup abonament premium
i zwiększ liczbę swoich Klientów nawet 10-krotnie

Nawet 10x więcej klientów

Nawet 10x więcej klientów

Pieniądze z abonamentu premium są inwestowane w promocję Twojego profilu. Dzięki temu nie musisz zajmować się reklamą swoich usług. 
Skoncentruj się na rozwiązywaniu problemów prawnych swoich Klientów, my zadbamy, żeby Ci ich nie zabrakło!

Wyższa pozycja w wyszukiwarce

Wyższa pozycja w wyszukiwarce

Wybierając Pakiet Premium nie musisz wydawać ani grosza na pozycjonowanie - my zadbamy o wysoką pozycję Twojego nazwiska w wyszukiwarce google oraz w serwisie solidnyprawnik.com. Możesz mieć pewność, że Klienci poszukujący prawnika o profilu zbliżonym do Twojego nie będą mieli problemu z odnalezieniem Ciebie w internecie.

Brak innych promowanych prawników na Twoim profilu

Brak innych promowanych prawników na Twoim profilu

Na Twoim profilu nie będą wyświetlane wizytówki innych prawników. Mniejsza konkurencja sprawi, że więcej osób będzie się zwracać do Ciebie o pomoc!

 

Jak to działa?

img_rejestracja
Zarejestruj się!

Zarejestruj się w serwisie podając szczegółowe dane na swój temat. Opisz doświadczenie zawodowe oraz zakres świadczonych usług. Im obszerniej opiszesz swoje doświadczenie oraz im więcej zdobędziesz opinii i referencji tym wyżej będziesz pozycjonowany w wyszukiwarce, co w rezultacie pozwoli nam łatwiej znaleźć Ci zlecenia odpowiadające Twojemu profilowi.

img_arrow
Wybierz pakiet!

Wybierz odpowiadający Ci pakiet. Do wyboru oferujemy Ci darmowy pakiet podstawowy lub pakiet premium. Pakiet premium gwarantuje nawet do 100 razy więcej wyświetleń Twojego profilu osobom poszukującym pomocy prawnej.

img_pakiet
img_arrow
img_przychody
Powiększ swoje przychody!

Zacznij aktywnie działać wewnątrz serwisu. Publikuj interesujące treści na blogu oraz odpowiadaj na pytania na forum (informacje o pojawieniu się nowych komentarzy i wpisów otrzymasz mailowo). Twoja aktywność na blogu i forum, a także dobrze wypełniony profil gwarantują wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, a to gwarantuje nawet do 10 x większą ilością klientów.

img_arrow
Czekaj na opinię!

Śledź komentarze na swój temat, odpowiadaj na nie. Aktywnie buduj swój wizerunek i docieraj do nowych klientów. Zarejestruj się już dziś i przekonaj się, jak łatwo możesz zdobyć nowych klientów.

img_opinie

Dostępne pakiety

Pakiet podstawowy

 • Samodzielnie tworzysz i edytujesz swoją wizytówkę, zamieszczasz referencje, określasz specjalizację, podajesz dane teleadresowe. Nikt nie zmieni ich bez Twojej zgody.
 • Otrzymujesz powiadomienie e-mail o każdej nowej opini klienta na Twój temat. Możesz odpowiadać na zamieszczone opinie. 

 • Możesz umieszczać wisy na blogu i odpowiadać na pytania potencjalnych klientów pojawiające się na forum. Dzięki temu kreujesz swój wizerunek jako eksperta w danej dziedzinie prawa oraz zwiększasz swoją widoczność.

Pakiet Premium

 • Nawet 100x więcej odwiedzin Twojego profilu.
  Pieniądze z abonamentu premium są inwestowane w reklamę Twojego profilu w google jak i na solidnyprawnik.com, co generuje znaczący wzrost widoczności Twojego profilu. A więcej odwiedzin profilu to więcej klientów.

 • Brak innych promowanych prawników na Twoim profilu.
  Na Twoim profilu nie będą wyświetlane wizytówki innych prawników.
 • Wyższa pozycja w wyszukiwarce!
  Wybierając Pakiet Premium nie musisz wydawać ani grosza na pozycjonowanie - my zadbamy o wysoką pozycję Twojego nazwiska w wyszukiwarce google.

Zdaniem naszych klientów

Kamil Wasilewski, Poznań

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę własną kancelarię. Dzięki serwisowi solidnyprawnik.com zdobywam nowych klientów i moja kancelaria rozwija się w szybciej. Nie muszę martwić się o pozycjonowanie w internecie, ponieważ solidnyprawnik.com dba o to, żebym zawsze pojawiał się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dostaję również na bieżąco komentarze od Klientów dot. własnej pracy, na które mogę odpowiedzieć i w ten sposób dbam o swój pozytywny wizerunek. Serwis solidnyprawnik.com polecam każdemu prawnikowi, który chce zwiększyć bazę klientów, który dba o swój wizerunek i któremu zależy na tym, żeby być widocznym w internecie.

Weronika Bednarska, Gliwice

Portal solidnyprawnik.com całkowicie zmienia rynek marketingu i promocji usług prawnych. To narzędzie daje największy zwrot inwestycji spośród wszystkich rozwiązań, z jakich do tej pory korzystałam. Pakiet premium pozwolił mi pozyskać dziesiątki nowych klientów przy niewielkiej miesięcznej opłacie subskrypcyjnej.

Joanna Wasiluk, Gdańsk

Odkąd postanowiłam się zarejestrować w serwisie solidnyprawnik.com ilość odwiedzin mojej strony internetowej wzrosła 3-krotnie. Co ważne - teraz obsługuje znacznie więcej spraw zgodnych z moją specjalizacją. Dodatkowo, dzięki platformie pozyskałam wiele nowych klientów, a także mogę dbać i budować mój personal branding w branży prawnej.

1 2 3