KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA


Dane podstawowe

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA,
NIP: 5932154342

Dane kontaktowe

Pokaż

Dane kontaktowe

Telefon: 503572051
Adres: Adama Mickiewicza 1 / 3, 80-425 Gdańsk

Godziny pracy

Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

O mnie

Adwokat Dariusz Klugmann - absolwent prawa Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Od strony zawodowej - sprawował funkcję Arbitra Sądowego w Stałym Polubownym Sądzie, jak również wykonywał obowiązki oskarżyciela publicznego. Prowadził dochodzenia, a także szkolenia dla administracji rządowej. Wykonywał również funkcję Rzecznika Prasowego. Obecnie reprezentuje interesy Klientów w szerokim spektrum spraw. Więcej informacji: www.klugmann.pl

Dojazd do klienta

Jestem gotowy/a dojechać do Klienta.

Godziny pracy

Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

Specjalizacja

Prawo rodzinne i związane z nim prawo majątkowe, prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy, nieruchomości, zakładanie spółek, najem lokali, prawo konsumenckie, wykroczenia.

Języki obce

Brak informacji

Dane rozliczeniowe

Sposób rozliczenia: Ryczałt, Abonament
Formy płatności: Gotówka, Przelew

Współpraca z zagranicą

Współpraca z niemiecką Kancelarią Bagusche +
Publikacje

Brak informacji

Opinie

Marek

Polecam :)

Edyta

Bardzo dobra Kancelaria. Korzystałam kilka razy z porad prawnych i jestem bardzo zadowolona. Duże kompetencje i profesjonalizm. Polecam.

Anita

Bardzo polecam mecenasa. Dziękuję serdecznie za pomoc trudnym postępowaniu cywilnym. Bardzo rzetelne prowadzenie sprawy, zawsze znakomity kontakt oraz wsparcie. Bardzo uczciwa cena. Serdecznie polecam.

Mariusz

Polecam współpracę z panem Mecenasem, kompetentny, solidny prawnik. Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony z zakończenia sprawy o podział majątku. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam!

Magda Cembrzyńska

Jestem zadowolona z usług kancelarii. Konkretna, fachowa pomoc, bardzo duża wiedza Pana mecenasa. Wszystko zgodnie z deklaracjami, sprawa zakończona pozytywnie. Polecam!

Bartosz

Najlepszy prawnik w jakim współpracowałem. Rzetelne podejście do sprawy, wysokie kompetencje, usługi kompleksowe, cena za usługi bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem.

Rafał

Do Pana Mecenasa zwróciłem się o pomoc w sprawie podziału majątku. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie już przy pierwszym kontakcie. Pan Mecenas odpowiada na wszystkie pytania w jasny i zrozumiały sposób. Przedstawił konkretnie sposób działania i wszystko wyszło tak jak obiecał :) jestem niezmiernie wdzięczny. Polecam gorąco kancelarię.

Anna

Bardzo polecam Pana Mecenasa. Konkretny i sumienny prawnik. Wiedza godna podziwu. Dziękuję za tak duży wkład w moją sprawę. Polecam kancelarię z pełną odpowiedzialnością.