Kancelaria Adwokacka Edyta Wojciechowska - Glińska


Dane podstawowe

Kancelaria Adwokacka Edyta Wojciechowska - Glińska,
NIP: 7821246409

Dane kontaktowe

Pokaż

Dane kontaktowe

Telefon: 48601069001
Adres: Woźna 14A / 3, 61-777 Poznań

Godziny pracy

Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

O mnie

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Od 1998 roku prowadzę Kancelarię Adwokacką w Poznaniu. Mój zawód to dla mnie pasja, dlatego staram się zawsze znaleźć skuteczne rozwiązanie prawnych problemów moich Klientów. Jestem też mediatorem, prowadzę mediacje i pomagam dojść Stronom do porozumienia. Nie zajmuję się prowadzeniem spraw ze wszystkich obszarów prawa, specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i niektórych sprawach karnych. W ten sposób gwarantuję wysoki poziom obsługi prawnej.

Dojazd do klienta

Nie dojeżdżam do Klienta.

Godziny pracy

Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

Specjalizacja

Specjalizuję się w sprawach: - rozwodowych, w szczególności prowadzeniu samego postępowania o rozwód, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej, podziału majątku wspólnego, wszystkie sprawy związane z opieką nad małoletnimi dziećmi, w tym pieczą naprzemienną, itp., -rodzinnych, w szczególności związanych z władzą rodzicielską , pieczą naprzemienną, kontaktami z dzieckiem itp., - cywilnych, w szczególności sprawy o zniesienie współwłasności, podział majątku wspólnego, rozliczania konkubinatu, rozliczania nakładów, sprawy o zapłatę, sprawy o uznanie czynności prawnej za bezskuteczną itp., - odszkodowawczych, w szczególnośc za szkody z tytułu błędu medycznego, szkody na osobie, wypadków komunikacyjnych, nieprawidłowego wykonania usługi turystycznej, ochrony dóbr osobistych, szkód wywołanych tzw. ograniczeniami covidowymi, - gospodarczych, w szczególności związanych z zawieraniem i realizacją umów, szkód związanych ze stanem epidemii Covid 19, itp., - transgranicznych, - karnych, w szczególności związanych z wyżej wskazanymi specjalizacjami.

Języki obce

Język angielski, język rosyjski

Dane rozliczeniowe

Sposób rozliczenia: Ryczałt, Abonament, Godzinowo
Formy płatności: Gotówka, Przelew, Karta

Współpraca z zagranicą

Nie
Publikacje

Brak informacji

Rekomendacje

Brak informacji

Opinie

Ewa Klarak

Bardzo polecam panią adwokat Edytę Wojciechowską - Glińską. Jest świetna w rozwodach, przeprowadziła mój rozwód i mam winę ex męża i alimenty na siebie, a nie było łatwo. Dobrze doradzała i kierowała sprawą. Teraz będziemy prowadzić sprawę o podział majątku, mam nadzieję że też skutecznie. Dla mnie ważne było to, że pani adwokat od razu mi wszystko wyjaśniała i nie mówiła tylko, że będzie dobrze, ale przedstawiała mi możliwe zagrożenia. I zawsze była dostępna i oddzwaniała.