Dariusz Wojtczak Kancelaria Notarialna


Dane podstawowe

Dariusz Wojtczak Kancelaria Notarialna,
NIP: 6221465887

Dane kontaktowe

Pokaż

Dane kontaktowe

Telefon: 627204480
Adres: Sądowa 1 / 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy

Poniedziałek: 09:00 - 16:00
Wtorek: 09:00 - 16:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 09:00 - 16:00
Piątek: 09:00 - 16:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

O mnie

Kancelaria notariusza Dariusza Wojtczaka w Ostrowie Wlkp. proponuje realizację wszelkich czynności notarialnych przewidzianych w obowiązującym prawie, w tym z zakresu obrotu nieruchomościami, ustanawiania ograniczonych praw rzeczowych, zabezpieczania wierzytelności, prawa lokalowego, handlowego, korporacyjnego, rodzinnego oraz spadkowego, a także sporządzania pełnomocnictw i protokołów, poświadczania własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu oraz pozostawania osoby przy życiu. Część usług realizujemy na bieżąco, jednak wiele z nich wymaga wcześniejszego przygotowania, analizy stanu prawnego i zebrania dokumentów. Mailowy, telefoniczny lub osobisty kontakt z Kancelarią pozwoli na nieodpłatne uzyskanie wszelkich informacji oraz realizację usługi notarialnej zgodnie z obowiązującym prawem i z zachowaniem należytej dbałości o bezpieczeństwo obrotu oraz interesy naszych klientów i osób, na których sytuację czynność ta może wpłynąć. Zachęcamy też do odwiedzania naszej strony www, a także firmowej wizytówki Google, gdzie w zakładce Produkty można znaleźć krótkie opisy 100 czynności notarialnych, pozwalające na wybór właściwej usługi. Wszystkie w formule Not Too Long To Read, czyli 1000 znaków = 1 ekran smartfona.

Dojazd do klienta

Jestem gotowy/a dojechać do Klienta.
Notariusz dokonuje czynności notarialnych w Kancelarii Notarialnej w Ostrowie Wielkopolskim, a także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Godziny pracy

Poniedziałek: 09:00 - 16:00
Wtorek: 09:00 - 16:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 09:00 - 16:00
Piątek: 09:00 - 16:00
Sobota: brak informacji
Niedziela: brak informacji

Specjalizacja

czynności notarialne

Języki obce

Brak informacji

Dane rozliczeniowe

Sposób rozliczenia: Brak informacji
Formy płatności: Gotówka

Współpraca z zagranicą

Brak informacji
Publikacje

Brak informacji

Rekomendacje

Brak informacji

Opinie

Andrzej Adamski

Najlepszy i najtańszy notariusz. Pan Wojtczak ma ogromną wiedzę prawniczą, był sędzią przez wiele lat. Pomógł mi w rozwiązaniu problemu w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera. Polecam wszystkim!

Beata Kieliba

Pana Wojtczaka wyróżnia terminowość oraz ogromne na bardzo wysokim poziomie zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w czytelny, przystępny i zrozumiały sposób dostosowany do wiedzy odbiorcy. Posiada rozległą wiedzę w w zakresie prowadzonej sprawy, wykraczającą poza podstawowe kwestie prawne.Jest osobą konkretną, a jego doświadczenie wpływa na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów. Spotkania, kontakt telefoniczny oraz kontakt email z Panem Wojtczakiem przebiegają nienagannie w bardzo miłej atmosferze. Kancelaria Pana Dariusza Wojtczaka jest z pewnością godna polecenia.